הבנת הבעיות של המטופלת

את הגישה להבנת הבעיות של המטופלת פיתחתי  ושיפרתי לאורך המפגשים שלי עם מטופלות נשים כפיזיותרפיסתית מוסמכת ומטפלת בשיטות מוכרות בעולם מעולמות הרפואה סינית,  האוסטאופטיה והקינזיולוגיה.
לשיטתי, שילוב הידע ממקורות שונים מאפשרת להגיע לאבחון מדויק יותר וטיפול ממוקד במקור הבעיה  ולא רק בתסמינים. טכניקת הטיפול המשולב מבוססת על ידע  וניסיון של 16 שנים  של לימודים בארץ ובחו"ל ממורים מובילים בתחומם, ניסיון אישי במרפאות קהילתיות וניסיון קליני במגוון של בעיות   בתחומי האורטופדיה, ניקוז לימפתי רפואי ובריאות האישה .

 

טיפול המשולב

מרכיבי הטיפול המשולב:

"... בארבע השנים האחרונות התיפקוד הכמעט תקין שלי ניתן לי בזכותך ובזכות הרצון העז שלי לתפקד. בזכות הראייה הכוללת והרחבה שלך את הצרות שלי, בזכות השילוב בין שיטות הטיפול המערביות והמזרחיות, בזכות הרצון האמיתי שלך לעזור לי ובעיקר בזכות ההבנה שלך את המצוקה שלי ובזכות הידיים הנפלאות שלך (טפו, טפו), אני מרגישה הרבה יותר טוב ..."

גם  טיפול מניעתי

טיפול מניעתי, ירידה בתהליכים דלקתיים, שיפור בתפקוד יומיומי, שיפור בתפקוד מיני, מעלה משמעותית סיכוי להריון טבעי ומונע טיפולים הורמונאליים קשים עם השלכות לטווח הארוך.  על מניעת ניתוחים ומניעת תופעות לוואי של טיפול תרופתי קונוונציונאלי,אין צורך להכביר מילים. אנחנו יכולות לחיות טוב איתן אך גם בלעדיהן.
הייתי מעוניינת להוסיף כי הסיפוק שלי מעשייה הוא לשמוע ממטופלת משפטים בנוסח "הטיפול שלך שינה את חיי..." לשמחתי אוכל לומר ששמעתי זאת לא מעט ממטופלות.

הרבה יותר מפיזיותרפיה קלאסית..

הטיפול שאני מציעה הוא יותר מפיזיותרפיה קלאסית ומורכב משילוב של רפואה קונוונציונאלית יחד עם רפואה משלימה. כל שיטה רואה ומטפלת בבעיה רפואית  בפוקוס אחר והיכולת למצוא את  היתרונות של כל אחת מן השיטות  בטיפול אחד מהווה פריצת דרך לטיפול מוצלח.
הטיפים  לשיפור איכות החיים שמטופלת  מקבל ממני במהלך הטיפול ישמשו אותה למשך שנים ארוכות, ימנעו את התחלואה ויאפשרו תפקוד טוב ואריכות ימים.
  • פיזיותרפיה - שיקום של שרירי האגן ובטן , ע"ש, מפרקים ואיברים .
  • אוסטאופתיה ויסצראלית-טיפול ברקמות ואיברים פנימיים, שחרור הדבקויות בתוך חלל הבטן
  • דיקור מערבי-  דיקור בנקודות "טריגר פוינטס" להורדתטונוס וכאב ,שחרור הדבקויות
  • אקופרסורה - האצת תהליך ריפוי ע"י איזון זרימת אנרגיה במרדיאנים
  • ניקוז לימפתי-טיפול במערכת הלימפה(מערכת חיסון), גודש ובצקות
  • טיפול התנהגותי  - שינוי הרגלי אכילה והתרוקנות
  • יעוץ תזונתי - שינוי בהרגלי תזונה והמלצה על תוספי מזון אשר מונעים סגסוג המחלה
  • צ'י קונג ולימוד הרפיה - טכניקות דמיון מודרך

השאירו תגובה  כאן :
ראשי > טיפול המשולב

הטיפול שיעניק לך איכות חיים מרבית !